Strawberry Infusion - vegan parfém

Strawberry Infusion: sladká a osvěžující vůně pro každého

Strawberry Infusion je veganský parfém, který je sladký a osvěžující. Vůně zachycuje dochuť zralých jahod a je ideální pro každého, kdo hledá vůni, která je zároveň příjemná a zábavná.

Otevírá se šťavnatou a lehce nakyslou vůní malin, kterou doplňují jemné květinové tóny jasmínu a frézie. Tyto tóny se dokonale kombinují se sladkostí zralých jahod a vytvářejí nádhernou a příjemnou vůni.

Vůně je ukotvena teplými a smyslnými tóny pižma a ambry, které jí dodávají bohatý a trvalý závěr. Společně tyto tóny vytvářejí mladistvou a hravou vůni, která je ideální pro každou příležitost.

Strawberry Infusion je nádherná a osvěžující vůně, která je ideální pro každého, kdo chce svůj den oživit. Je to vůně, která vás bude provázet celý den a bude vás dělat šťastnými.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: Sladká, svěží, ovocná

Peta Certified Cruelty Free & Vegan 

9aaa7a698d5458966cb862a48ea4970a (1)

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 191
Strawberry Infusion - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Přírodní parfém ovocný pro ženy

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Ženy
? Hlava: Maliny, jasmín, frézie
? Srdce: Jahody
? Základ: Pižmo a ambra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.