Saison Zéro - vegan parfém

Saison Zéro: smyslná vůně pro muže

Saison Zéro je veganský parfém, který je smyslný a zároveň svůdný. Vůně kombinuje teplo skořice s jemnou sladkostí pomerančových květů a pralinky.

Otevírá se svěžími a sladkými tóny pomerančových květů, které jsou doplněny o kořeněnou skořici. Tato kombinace vytváří příjemný a energický začátek.

Vůně se poté rozvíjí do jemné a krémové hloubky, kterou dodávají pralinka a agávový sirup. Tyto tóny jsou vyvážené vlašskými ořechy, které dodávají vůni hřejivý a smyslný nádech.

Saison Zéro je ideální vůně pro romantické chvíle. Je to vůně, která vás bude provázet celý večer a bude vás dělat neodolatelným.

Nechte se zahalit smyslnou vůní, která z vás udělá neodolatelného.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: sladké, hřejivé kořeněné, kožené, ořechové, živočišné, bílé květinové, dřevité, orientované
  • Podobné vůně od světových necertifikovaných značek: Fuel For Life Spirit Diesel, Xeryus Rouge Givenchy, Mauboussin Pour Lui in Black Mauboussin 

Peta Certified Cruelty Free & Vegan  

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 135
Saison Zéro - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganská parfémovaná voda netestovaná na zvířatech

Vegan květinový a orientovaný parfém pro muže

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 1.6.2023
Určitě doporučuji tuto vůni. Není tak moc pronikavá a na tričku opravdu vydrží 2-3 dny. Kupoval jsem i jiné, které jsou taky fajn, ale tento parfém je vítězem.

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.