Sada vzorků kořeněních, dřevitých a botanických parfémů

Naše sada vzorků vám umožní prozkoumat tři zcela odlišné vůně, které vás ponoří do různých světů a emocí. Můžete si je vyzkoušet sami a nechat se unést jejich jedinečnými tóny. Až si vyberete tu pravou vůni pro sebe, budete ji nosit s hrdostí a sebedůvěrou.

Raw Tobacco - Intenzivní Hřejivost Dýmu Nechte se unést do tajemného světa s parfémem Raw Tobacco. Tato vůně nese intenzivní tóny tabáku, které se prolínají s dýmovými akordy. Je to vůně pro ty, kteří hledají smyslnost a výjimečnost. S parfémem Raw Tobacco budete nosit své sebevědomí a jedinečnost na každém kroku.

Black Garlic Seeds - Temná Energie Černého Česneku Zahalte se do tajuplné atmosféry s parfémem Black Garlic Seeds. Jeho unikátní kombinace temných tónů černého česneku a pikantních semínek vás vtáhne do hlubin záhadného světa. Je to vůně pro odvážné jedince, kteří hledají něco neobyčejného.

Fresh Herbs & Oak - Čerstvé Bylinky a Dubová Kůra Prožijte sílu přírody s parfémem Fresh Herbs & Oak. Jeho vůně čerstvých bylinek a doteky dubové kůry vás spojí s přírodou a zároveň dodají pocit klidu a vyrovnanosti. Je to vůně pro ty, kteří chtějí nosit s sebou přírodní harmonii.

 

Peta Cruelty Free&Vegan

9aaa7a698d5458966cb862a48ea4970a (1)

629 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 224
Sada vzorků kořeněních, dřevitých a botanických parfémů

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Vegan parfém botanický

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

3 x 2ml

Značka

Sillage

 

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

 

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.