Respect The Roses - vegan parfém

Respect The Roses: vůně, která oslavuje krásu růží

Respect The Roses je veganský parfém, který ztělesňuje krásu a komplexnost růží. Je to vůně, která je zároveň smyslná a romantická, a je ideální pro ty, kteří ocení klasickou a sofistikovanou vůni.

Vůně se otevírá sladkým a jemným aroma bulharské růže a konvalinky. Tato kombinace vytváří romantickou a ženskou náladu, která je jako z pohádky.

Jak se vůně vyvíjí, objevují se zemité a pižmové tóny pačuli. Tyto tóny dodávají kompozici hloubku a smyslnost, a pomáhají vytvářet dojem luxusu a elegance.

Základní tóny pomerančových květů, ambry a karamelu nabízejí hřejivou a přívětivou sladkost. Tyto tóny zanechávají přetrvávající a nezapomenutelnou stopu, která vás bude provázet celý den.

Respect The Roses je svůdná vůně, která oslavuje nadčasovou krásu růží. Je to vůně, která vám dodá sebevědomí a pomůže vám cítit se krásně a žensky.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: Květinová, sladká

Peta Certified Cruelty Free & Vegan 

9aaa7a698d5458966cb862a48ea4970a (1)

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 197
Respect The Roses - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Vegan parfém květinový pro ženy

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt. 

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Ženy
? Hlava: Bulharská růže a konvalinka
? Srdce: Pačule
? Základ: Pomerančový květ, ambra a karamel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.