Mýdlo pro psy

Přírodní mýdlo pro psy Sillage nabízí šetrnou a efektivní péči o srst a kůži vašeho psa. Toto mydlo je speciálně navrženo s ohledem na potřeby psů a obsahuje přírodní složky, které jsou šetrné k jejich citlivé pokožce. Hlavní složkou tohoto mydla je jemný čistící a hydratační komplex, který pomáhá odstranit nečistoty, přebytečný olej a zápach z srsti psa. Zároveň pokožku hydratuje a udržuje ji zdravou. Díky tomuto komplexu se srst stává hebkou, lesklou a snadno zpracovatelnou.

Má také vynikající deodorační schopnosti. Díky svým speciálním složkám a vůni dokáže neutralizovat nepříjemné zápachy, které mohou být spojeny se srstí psa. Vašemu psímu kamarádovi tak poskytuje svěžest a příjemný vůně. Navíc, toto mydlo obsahuje přírodní látky, které mají odstraňovat a odpuzovat hmyz. To je velmi užitečné zejména během letních měsíců, kdy se mouchy, komáři a klíšťata často potýkají s psem.

Je důležité si uvědomit, že mydlo pro psy z madokonalost.cz nenahrazuje účinnou ochranu proti hmyzu, jako jsou antiparazitické ošetření nebo repelenty. Nicméně, díky svým přírodním složkám může poskytnout určitou úroveň ochrany proti hmyzu na povrchu srsti psa. 

Cena

240241
1240241
Mýdlo pro psy
Akce 2 + 1
240 Kč
Skladem

Přírodní mýdlo pro naše milované přátele, které hloubkově čistí srst a zároveň má protiplísňové a antibakteriální vlastnosti.   Obsahuje kombinaci esenciálních olejů, které...

Kód: 150
1 položek celkem