My N´ex´t - vegan parfém

My NʼexʼT: jedinečná a svůdná vůně

My NʼexʼT je veganský parfém, který je jedinečný a svůdný. Vůně kombinuje růžový pepř, tuberosu, kokos, magnólii, santalové dřevo a ambru.

Otevírá se svěžími a kořeněnými tóny růžového pepře, které jsou doplněny o sladké a květinové tóny tuberosy. Tato kombinace vytváří příjemný a energický začátek.

Vůně se poté rozvíjí do jemné a krémové hloubky, kterou dodávají kokos, magnólie a santalové dřevo. Tyto tóny jsou vyvážené teplými a smyslnými tóny ambry.

My NʼexʼT je ideální vůně pro ty, kteří chtějí učinit prohlášení beze slov. Je to vůně, která je smyslná a elegantní, a zároveň je dostatečně univerzální, aby se hodila na každou příležitost.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: teplé kořeněné, bílé květinové, svěží kořeněné, laktonické, dřevité, pudrové, sladké, aromatické, pižmové
  • Podobné vůně od světových necertifikovaných značek: Montana 80 Montana, KAORIkuro Dilis Parfum, Ameerat Al Ehsaas Ard Al Zaafaran, Royalty O Boticário
Peta Certified Cruelty Free & Vegan 

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 129
My N´ex´t - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Vegan svěží a kořeněný parfém pro ženy

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

 

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.6.2023
Nádherná vůně , kterou s přítelkyni používáme oba. Byli jsme překvapeni z tak dlouhé výdrže. Příště raději koupíme dvě, pro každého jednu ať se o ní nemusíme hádat 😄

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.