Green Tea Infusion - Vegan parfém

Green Tea Infusion - Svěží vůně zeleného čaje

Vegan parfém Green Tea Infusion je svěží a osvěžující parfém pro ženy, který ztělesňuje esenci přírody. Vůně je inspirována procházkou v zeleném parku.

Otevírá se živou a citrusovou směsí neroli, vyluhovaných citronových listů a bergamotu. Neroli je z květů pomerančovníku sladkého, který má sladkou, květinově-citrusovou vůni. Vyluhované citronové listy dodávají vůni svěží a bylinný nádech. Bergamot je citrusový plod, který má svěží a citrusovou vůni.

Střed parfému odhaluje chladivou a osvěžující vůni vyluhované máty. Máta dodávají vůni svěží a bylinný nádech.

Základ tvoří smyslná a hřejivá směs pižma, zeleného čaje a ambry. Pižmo je přírodní produkt, který má smyslnou a hřejivou vůni. Zelený čaj dodává vůni svěží a bylinný nádech. Ambra je přírodní produkt, který má sladkou a vanilkovou vůni.

Green Tea Infusion je svěží a osvěžující vůně, která navozuje pocit relaxační procházky v zelené zahradě. Vůně je vhodná pro každodenní nošení a je ideální volbou pro ty, kteří oceňují krásu přírodního světa.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: Svěží, Citrusové, Orientální, Bylinné

Peta Cruelty Free&Vegan

9aaa7a698d5458966cb862a48ea4970a (1)

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 267
Green Tea Infusion - Vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Svěží parfém pro ženy

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganské parfémy Sillage
Hlava: Neroli, Citrónové listy, Bergamot
Srdce: Máta
Základ: Pižmo, Zelený čaj, Ambra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.