Flirt On The Run - vegan parfém

Flirt On The Run: vůně pro dobrodružné duše

Flirt On The Run je veganský parfém, který je roztomilý a hravý. Vůně ztělesňuje ducha dobrodružství a je ideální pro odvážné duše, které se rády baví a využívají možnosti života.

Otevírá se šťavnatými tóny maliny a zářivé neroli, které vytvářejí sladkou a ovocnou vůni. Tyto tóny jsou doplněny o jasmínové srdce, které dodává vůni dotek ženskosti.

Základem je teplá, krémová směs vanilky a santalového dřeva, která dodává vůni hloubku a bohatost. Tato kombinace ovocného a květinového charakteru z ní činí vynikající volbu pro každou příležitostnou nebo romantickou příležitost.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: sladké, pudrové, vanilkové, ovocné, bílé květinové, citrusové
  • Podobné vůně od světových necertifikovaných značek: Sublime Ulric de Varens, Rawan Al-Rehab, Ilía Laços Natura, Italiano Donna Armaf, Manifesto Yves Saint Laurent, Love Don't Be Shy od Kiliana

 

Peta Certified Cruelty Free & Vegan 

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 126
Flirt On The Run - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Jasmínový parfém pro ženy

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

 

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganské parfémy Sillage
? Hlava: Malina, Neroli
? Srdce: Jasmín
? Základ: Vanilka a Santalové dřevo
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
LV Avatar autora | 28.8.2023
Vůně je docela zajímavá, je možné, že v kombinaci s mojí kůží je výsledná vůně jiná, než jsem podle popisu čekala. Bohužel dlouho nevydrží.. po hodině od nanesení ji cítím jen maličko. Říká se, že to je známka toho, že člověku vůně sedla, tak snad :)
DK Avatar autora Denisa Kotaskova (Administrátor) 28.8.2023
Děkujeme za vaši recenzi! Je skvělé, že jste si všimla zajímavosti této vůně a že jste otevřeni myšlence, že se výsledná vůně může lišit v závislosti na individuální chemii kůže. To je opravdu pravda - každý člověk má svou jedinečnou kůži, která může vůni ovlivnit. Je nám líto, že vůně nevydrží příliš dlouho na vaší kůži. Nicméně, jak jste správně poznamenali, někteří tvrdí, že to, že vůni po určité době již necítíte tak intenzivně, může být známkou toho, že se vaší kůži a této vůni daří lépe "sladit". Každý parfém má svůj vlastní vývoj na kůži, a to, jak se vyvíjí a jak dlouho vydrží, může být různé pro každého. Moc doufáme, že tato vůně nakonec bude pro vás ta pravá a budete s ní spokojeni. Děkujeme vám za sdílení vašich dojmů!
5
N Avatar autora | 22.6.2023
Vůně je sladká a velmi mne baví. Výdrž je maličko slabší, ale beru to jako daň za krásné přírodní složení. Baleno s láskou a to si cením!

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.