Era Di Vanilla - vegan parfém

Era Di Vanilla: sladká a svůdná vůně

Era Di Vanilla je veganský parfém, který je bohatý a svůdný. Vůně kombinuje sladké a krémové tóny vanilky se šťavnatou tropickou esencí manga.

Otevírá se výraznými tóny vanilky, které jsou doplněné o šťavnatost manga. Tato kombinace vytváří sladký a smyslný dojem.

Střed vůně je tvořen tóny geranium, jasmínu a ambry, které dodávají vůni eleganci a sofistikovanost. Tyto tóny jsou dále podpořeny teplým a atraktivním základem santalového dřeva.

Vůně Era Di Vanilla je ideální pro ty, kteří hledají dotek potěšení ve svém každodenním životě a chtějí zanechat nesmazatelnou stopu. Je to vůně, která je sladká, svůdná a nezapomenutelná.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: vanilka, ovocná, sladká, pikantní, pudrová
  • Podobné vůně od světových necertifikovaných značek: Ylang in Gold M. Micallef, Vanilla Fields Coty, Hanae Mori Hanae Mori, Miranda Fragonard, Mirra Tesori d'Oriente, Vanilla Musk Coty, Occhi Verdi Batik Morris

Peta Certified Cruelty Free & Vegan 

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 111
Era Di Vanilla - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Vegan vanilkový parfém pro ženy

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganské parfémy Sillage
Záruka: doživotní
? Hlava: Vanilka a mango
? Srdce: Geranium, jasmín a ambra
? Základ: Santalové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.