Black Garlic Seeds - vegan parfém

Black Garlic Seeds: odvážná a trvalá vůně

Black Garlic Seeds je veganský parfém od značky Sillage, který je bohatý a tajemný. Vůně mísí jedinečnou chuť černého česneku se sladkými, citrusovými tóny pomeranče.

Otevírá se výraznými tóny černého česneku, které jsou doplněné o sladkost pomeranče. Tato kombinace vytváří jedinečný a nezapomenutelný dojem.

Střed vůně je tvořen tóny ylang-ylangu a vanilky, které dodávají vůni květinovou sladkost. Tyto tóny jsou dále podpořeny teplými a zemitými tóny ambry a pačuli.

Vůně Black Garlic Seeds je ideální pro ty, kteří chtějí udělat odvážný a trvalý dojem. Je to vůně, která je jedinečná a nezapomenutelná.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • Vegan a Cruelty Free
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: teplé kořeněné, svěží kořenité, vanilkové, sladké, aromatické, jemně kořenité
  • Podobné vůně od světových necertifikovaných značek: Matsuri Annayake, Benetroessere Raving Etro, Re Nero Moresque, Ambre Eccentrico Giorgio Armani, Spiced Tea (Пряный чай) Brocard, White Heart V 7 Map Of The Heart, Arabie Serge Lutens, Gold Noir Majouri

    Peta Certified Cruelty Free & Vegan
1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 138
Black Garlic Seeds - vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech 

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Kořeněný parfém pro ženy

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt. 

 

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganské parfémy Sillage
Záruka: doživotní
? Hlava: Černý česnek a pomeranč
? Srdce: Ylang-ylang a vanilka
? Základ: Ambra a pačuli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.