21 Grams - Vegan parfém

Vůně 21 Grams: okouzlující spojení sladkosti a sofistikovanosti

Vegan parfém 21 Grams je jako sladký sen, který se stane skutečností. Od prvního okamžiku, kdy se na vás její tóny vrhnou, budete okouzleni jejím kouzlem.

Otevírá se jasnými tóny neroli a svěžími pomerančovými květy, které vytvářejí svěží a osvěžující začátek. Tyto tóny jsou doplněny o nádech revitalizující máty peprné, která dodává vůni lehkost a svěžest.

Střed vůně je tvořen něžnou kyticí bílých květů, která se harmonicky prolíná s bohatými odstíny hnědého cukru. Tato kombinace vytváří sladkou a smyslnou vůni, která je zároveň elegantní a sofistikovaná.

Základ vůně se nese na vlnách hřejivého pižma a něžné vanilky, které vytvářejí klidný a lákavý závěr. Tyto tóny dodávají vůni pocit luxusu a pohodlí.

Vůně 21 Grams je stvořena pro ty, kdo touží po pocitu nezapomenutelné sofistikovanosti a kouzla v každém okamžiku. Je to vůně, která vás zanechá v dobrém rozmaru a s pocitem, že je všechno možné.

  • Parfém netestovaný na zvířatech
  • V udržitelných obalech
  • The Soula Projekt: Dobrovolný projekt, jehož snahou je zlepšit život toulavým zvířatům v Řecku.
  • Rodiny parfému: Květinová, pudrová, sladká, orientovaná

Peta Cruelty Free&Vegan

9aaa7a698d5458966cb862a48ea4970a (1)

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 236
21 Grams - Vegan parfém

Detailní popis produktu

Veganský parfém netestovaný na zvířatech

Ovocný parfém pro ženy

Peta Certified Cruelty Free & Vegan

Velikost

50ml

Značka

Sillage

Projekt The Soula je 100% dobrovolný projekt v Řecku, který byl zahájen v roce 2020 a jeho snahou je zlepšit život pouličních zvířat. Jeho hlavní činností je sterilizace, krmení a lékařská péče o toulavá zvířata. Je fakt, že život na silnici pro zbloudilce je opravdu velmi těžký. Mnohokrát je nutná specializovaná péče s léky, odčervením, hospitalizací a dokonce i nákladnými operacemi. Kastrace je skutečně jedním z nejdůležitějších kroků, které můžeme podniknout pro toulavá zvířata, protože sterilizace snižuje přenos infekčních onemocnění mezi zvířaty. Za každý nákup soukromé sbírky Sillage věnujeme 1 € na projekt.

Složení

Alkohol Denat, vůně a voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganské parfémy Sillage
? Hlava: Neroli a pomerančové květy
? Srdce: Bílé květina a hnědý cukr
? Základ: Pižmo a vanilka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Malá lokální firma v Řecku, která vyrábí 100% čisté esenciální oleje, veganské parfémy a přírodní mýdla. Všechny jejich produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Mají certifikát Cruelty Free a Vegan.